Využite exkluzívnu ponuku zvýhodnených cien bytov a dotovanej splátky hypotéky na 1,47 %.

Prichádzame s ponukou dotovanej splátky hypotéky na 1,47% a so zvýhodnenými cenami bytov

Prichádzame s ponukou dotovanej splátky hypotéky na 1,47% a so zvýhodnenými cenami bytov

11. augusta 2023

Kvalitné bývanie v Devínskej Novej Vsi robíme opäť o niečo dostupnejšie. Prichádzame s limitovanou ponukou dotovanej splátky hypotéky na úroveň až 1,47 %, a to po dobu prvých dvoch rokov od načerpania úveru v banke. Pri štandardnom 3-izbovom byte môže tak zníženie hypotéky predstavovať až 345 eur mesačne.

Dotáciu splátky hypotéky môžu využiť záujemcovia o byt v bytovom dome A1, ktorí uzatvoria zmluvu, a platí pre hypotekárne úvery a úvery na bývanie v 3 partnerských bankách: Tatra Banka, VÚB banka a UniCredit Bank. Dotácia splátky platí pre hypotekárny úver až do výšky 80 % z kúpnej ceny a do splatnosti 30 rokov. Dotovaná splátka hypotéky na 1,47 % platí na prvé dva roky od načerpania hypotekárneho úveru v banke (24 mesiacov od kolaudácie a načerpania hypotéky) a je limitovaná.

Ako funguje dotovaná splátka hypotéky

Ak sa klient rozhodne využiť ponuku dotovanej splátky na niektorý z bytov v objekte A1, po nadobudnutí vlastníckeho práva k bytu mu bude vyplatený rozdiel medzi bankovou úrokovou sadzbou a dotovanou úrokovou sadzbou, a to až do výšky 1,47 %.

Pri 3-izbovom byte, ktorého cena aj s parkovacím miestom a kobkou je 276 000 €, predstavuje výška hypotekárneho úveru, pri financovaní 80 % kúpnej ceny a 30-ročnej splatnosti, 220 800 €. Ak výpočet mesačnej splátky pri aktuálnej sadzbe hypotekárnych úverov v komerčných bankách (4,39 %) vychádza na 1 104 €, s dotovanou splátkou hypotéky (1,47 %) predstavuje mesačná splátka úveru sumu 759 €. Čo znamená, že úspora pre rodinný rozpočet predstavuje až 345 € mesačne.

„Ďalším benefitom je, k podaniu žiadosti o úver v našich partnerských bankách záujemcom stačí minimum podkladov a nemusia predkladať znalecký posudok. Navyše, majú možnosť získať zľavu za poskytnutie úveru do výšky 100%. A navyše, v spoločnosti Lucron neuplatňujeme inflačné doložky, čo znamená, že klienti nadobudnú svoje byty za jasne stanovenú cenu bez toho, aby sa navyšovala v priebehu výstavby o infláciu,“ dopĺňa Juraj Ťahún, riaditeľ predaja spoločnosti Lucron.

Viac informácií o ponuke, ako aj hypotekárnu kalkulačku nájdete na TOMTO LINKU.

Rakyta – nová štvrť s dobrou vybavenosťou aj dostupnosťou

Rakyta vyrastá v novej lokalite v Devínskej Novej Vsi s dobrou dopravnou dostupnosťou do centra Bratislavy a blízkym diaľničným napojením na Brno, Viedeň a Budapešť. Projekt vzniká v partnerskej spolupráci so skupinou Across, ktorá je v role finančného investora. Začiatok výstavby je naplánovaný v priebehu roku 2023 a predpokladané ukončenie výstavby je v roku 2026.

Chcete byť informovaní o novinkách z Rakyty?

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Sledujte príbeh Rakyty

Staňte sa
súčasťou Rakyty

Ako sa s vami môžeme skontaktovať?
Potrebné vyplniť aspoň jeden kontaktný údaj
Zvoľte počet izieb
Odoslaním tohto formulára dávate súhlas so spracovaním vašich osobných údajov pre potreby spoločnosti. Tieto údaje nebudú poskytnuté žiadnym tretím osobám.