Začíname s výstavbou! Rakyta získala stavebné povolenie.

Spúšťame predaj nových bytov za uvádzacie ceny. Zoznámte sa s projektom Rakyta.
Rakyta 5 minút čítania

Spúšťame predaj nových bytov za uvádzacie ceny. Zoznámte sa s projektom Rakyta.

29. novembra 2022

V obľúbenej mestskej časti plnej zelene vzniká nová príležitosť na bývanie. Projekt Rakyta spúšťa predaj 162 bytov v prvých dvoch bytových domoch s nízkopodlažnou zástavbou.

Moderné mestské bývanie

Rakyta ponúka moderné mestské bývanie uprostred nádhernej prírody Malých Karpát. Vytvára ideálny priestor pre komunitné bývanie rodín ale aj jednotlivcov, ktorý ocenia zelené priestranstvá, prechádzky v prírode či jazdu na bicykli. Nákupy, škôlku či lekára vybavíte v okolí a kvôli špecifickým službám sa nemusíte presúvať až do centra mesta.

Komfortné byty vo vyššom štandarde

Bývanie v Rakyte poskytne blízkosť prírody, detské ihriská, komunitné vnútrobloky ale aj komfortné byty s prakticky navrhnutými dispozíciami či kvalitným štandardom. Na výber máte 1. až 4. izbové byty, ktoré vo svojom štandarde ponúkajú elektrické podlahové kúrenie, priestranné balkóny či terasy, obľúbené predzáhradky, kvalitné povrchové materiály ale aj dizajnové kúpeľne.

Ekologické bývanie

Projekt Rakyta počíta s celým radom ekologických riešení. 5 podlažne bytové domy budú mať zelené strechy kombinované s fotovoltickými panelmi na ekologický ohrev teplej úžitkovej vody. Na vonkajších priestranstvách bude inštalovaných viacero systémov na zachytávanie dažďovej vody v území.

Bývajte s prírodou za dverami

Umiestnenie projektu v rámci Devínskej Novej Vsi umožní obyvateľom využívať bohaté možnosti na relax a trávenie voľného času v prírode. Územím tejto mestskej štvrte vedie niekoľko turistických chodníkov na Devínsku Kobylu a Sandberg s prepojením na Štefánikovu magistrálu, ako aj cyklotrasy popri rieke Morava od Kútov po Devín a do Rakúsku cez Cyklomost Slobody. Do centra Bratislavy sa obyvatelia novej štvrte dostanú vlakom len za 16 minút, pričom v dosahu projektu vyrastie v budúcnosti prestupný bod mestskej železnice, takzvaný terminál integrovanej osobnej prepravy (TIOP).

Chcete byť informovaní o novinkách z Rakyty?

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Sledujte príbeh Rakyty

Staňte sa
súčasťou Rakyty

Ako sa s vami môžeme skontaktovať?
Potrebné vyplniť aspoň jeden kontaktný údaj
Zvoľte počet izieb
Odoslaním tohto formulára dávate súhlas so spracovaním vašich osobných údajov pre potreby spoločnosti. Tieto údaje nebudú poskytnuté žiadnym tretím osobám.